info@dogalnereden.com
“Türkiye’nin Doğal Ürün Rehberi”
Antepli Baharatçı

Antepli Baharat, Bakırköy İş Han’ında 42 yıl önce herkesin güvenle tüketebileceği doğal lezzetleri sofralara sunmak üzere yola çıktı. Dünden bugüne değişmeyen çalışma prensiplerimiz ve kalitesi, ürün temininden organik seçkinliğe, paketlemeden dağıtıma ve sunuma değin her aşamada güvenilir ve müşteri memnuniyeti ilkesi temelinde hayata geçmektedir. Yüzlerce çeşit ürünü binlerce insana ulaştıran Antepli Baharat, ticari faaliyetini bugün İstanbul Bakırköy ve online ticari pazarlarda sürdürmektedir.

Başta baharat, bakliyat, tıbbi, aromaterapi yağlar ve bitkisel yağlar olmak üzere taze çekim tahin pekmezlerden bal çeşitlerine, organik ürünlerden ve birçok üretici firmalar ile bulunan anlaşmalarımıza uzanan geniş yelpazemizi; soslar, salçalar, macunlar ve doğal kozmetik ürünleriyle her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürünlerilerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile mağazamızdan Türkiye’nin 81 iline kargolama yöntemiyle müşterilerimizin memnuniyeti adına kapılarına kadar yolluyoruz. Antepli Baharat ürünlerinin, binlerce kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için çaba sarf ediyoruz.

1978 yılında çıktığımız bu baharat yolunda hizmet sevdamızı ilk günkü gibi aynı heyecanımızla ve sürekli olarak yenilenen ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyor ve beğenisine sunuyoruz.

Son Eklenen Firmalar
Türkiye'nin
Doğal Ürün Haritası
Muğla 0 Kilis 0 Tekirdağ 0 Edirne 0 Yalova 0 Çanakkale 0 Amasya 0 Aydın 0 Antalya 0 Balıkesir 0 Kırklareli 0 Eskişehir 0 İzmir 0 Ardahan 0 Ankara 0 Burdur 0 Bilecik 0 Mersin 0 Denizli 0 Ordu 0 Manisa 0 Giresun 0 Artvin 0 Bartın 0 Isparta 0 Osmaniye 0 Uşak 0 Samsun 0 Sinop 0 Rize 0 Hakkari 0 Bolu 0 Hatay 0 Zonguldak 0 Çorum 0 Tunceli 0 Kayseri 0 Bursa 0 Kocaeli 0 Kastamonu 0 Trabzon 0 Kırşehir 0 Gaziantep 0 Karaman 0 Adana 0 İstanbul 0 Tokat 0 Nevşehir 0 Karabük 0 Afyonkarahisar 0 Kütahya 0 Kırıkkale 0 Düzce 0 Sivas 0 Malatya 0 Kahramanmaraş 0 Erzincan 0 Sakarya 0 Konya 0 Çankırı 0 Şırnak 0 Kars 0 Niğde 0 Van 0 Aksaray 0 Iğdır 0 Yozgat 0 Ağrı 0 Erzurum 0 Adıyaman 0 Bitlis 0 Elazığ 0 Bayburt 0 Siirt 0 Muş 0 Bingöl 0 Batman 0 Mardin 0 Diyarbakır 0 Şanlıurfa 0 Gümüşhane 0