info@dogalnereden.com
“Türkiye’nin Doğal Ürün Rehberi”
“Türkiye’nin Doğal Ürün Rehberi”

Dogalnereden.com bir Demirbaş Makina projesi olarak hayata geçirilmiştir.

Dogalnerenden.com olarak sıradan firma rehberlerine göre daha farklı bir hizmet politikası edindik. 
Tüketicilere doğal ürünleri nereden alabileceklerini garanti eden bir sistem kurmak ilk hedefimizdi.

Üretimini yapmış olduğumuz butik üretim makinelerimizin kullanıldığı noktalarda doğal ürünler üretiliyor ve son kullanıcılar bu doğal ürünlere nasıl ulaşabileceğini telefon ile firmamıza soruyorlardı. 
Bizde bu sorular neticesinde işe koyulduk ve bu platformu hayata geçirdik.
Böylelikle tüketiciler doğrudan gözünün önünde üretim yapan satış noktalarına ulaşabilir oldular. Bizim müşterilerimiz olan Market, Şarküteri, Aktar, Kuruyemişciler de doğal ürün arayan müşteriler ile buluşmuş oldu.

Bu müşterilerimizin mağazalarına da Doğal Ürün Satış Noktası dedik.

Böylece ülke ve millet olarak doğru ve güvenilir besinler tüketmeye bir adım daha yaklaşmış olduk. Sadece makine satarak kendi kazancımızı değil aynı zamanda bizden makine alan müşterilerimizinde kazanç elde etmesini kendimize bir görev edinerek bu yola çıktık.

 

 

Son Eklenen Firmalar
Türkiye'nin
Doğal Ürün Haritası
Muğla 0 Kilis 0 Tekirdağ 0 Edirne 0 Yalova 0 Çanakkale 0 Amasya 0 Aydın 0 Antalya 0 Balıkesir 0 Kırklareli 0 Eskişehir 0 İzmir 0 Ardahan 0 Ankara 0 Burdur 0 Bilecik 0 Mersin 0 Denizli 0 Ordu 0 Manisa 0 Giresun 0 Artvin 0 Bartın 0 Isparta 0 Osmaniye 0 Uşak 0 Samsun 0 Sinop 0 Rize 0 Hakkari 0 Bolu 0 Hatay 0 Zonguldak 0 Çorum 0 Tunceli 0 Kayseri 0 Bursa 0 Kocaeli 0 Kastamonu 0 Trabzon 0 Kırşehir 0 Gaziantep 0 Karaman 0 Adana 0 İstanbul 0 Tokat 0 Nevşehir 0 Karabük 0 Afyonkarahisar 0 Kütahya 0 Kırıkkale 0 Düzce 0 Sivas 0 Malatya 0 Kahramanmaraş 0 Erzincan 0 Sakarya 0 Konya 0 Çankırı 0 Şırnak 0 Kars 0 Niğde 0 Van 0 Aksaray 0 Iğdır 0 Yozgat 0 Ağrı 0 Erzurum 0 Adıyaman 0 Bitlis 0 Elazığ 0 Bayburt 0 Siirt 0 Muş 0 Bingöl 0 Batman 0 Mardin 0 Diyarbakır 0 Şanlıurfa 0 Gümüşhane 0